TRIKFILM FESTIVAL 2023: Leafur | Fobia Kid | Hardlover & Leafur

PáTEK 29.9.2023

ZAČÁTEK 20:00

TRIKFILM FESTIVAL

TrikFilm propaguje nezávislou uměleckou multimediální tvorbu dětí a mládeže v mezinárodním kontextu. Výsledky jejich tvůrčích aktivit zpřístupňuje veřejně v rámci festivalových dnů i na festivalových stránkách online. Festival slibuje pobavení a nabízí zajímavý a zábavný program pro všechny, kdo mají rádi příběhy, animaci nebo PC hry. Je výraznou inspirací nejen pro děti a studenty, ale také pro jejich pedagogy. Podporuje rozvoj tvůrčího myšlení v souvislosti s novými trendy nejen v umělecké sféře ale i v edukativní oblasti. Na afterparty 4. dne vystoupí:

 

leafur [HAZE, SINUS, 0+KK] 
(19:30)

DJ a producent, původně silně ovlivněný lo-fi scénou, který se posunul k tvrdším odnožím electra a techna. Jeho tvorba se dá popsat jako eklektická artilerie s prvky kolotočové hudby. Věnuje se rovněž pořádání akcí, kdy společně s Haze boys dělá eventy jako Playground, Neo Tokyo, či Haze. Momentálně sídli v Ostravě, kde jednou měsíčně pořádá Sinus ve sklepeních Docku.

 

Fobia Kid (SK)
(20:30)

Výrazná tvář slovenské rapové scény. Texty začal psát už na základní škole a se svými kamarády jim nakonec dal i podklad. Fobia Kid se od počátku vyznačuje svérázným rapovým stylem, do něhož začleňuje elektronické a experimentální prvky; netají se svou náklonností k experimentům, stejně jako nekompromisností svých názorů. V roce 2022 vydal nové album Strašidelný dom a znát ho můžete jako člena Dogma Family, nebo spolupracovat s Karaoke Tundrou, Boy Wonderem, Delikem, Otisem a dalšími.

  

 

Hardlover & leafur [LIVE]
(21:45) 

Producent Leafur přichází s novým albem Electro punk, na kterém spolupracuje s umělcem Jakubem Černým, vystupujícím pod pseudonymem Hardlover. Heavy beaty střídající údernou rovinu, linoucí se 808 a agresivní vokály.

 

Vstupné 

Lidé s festivalovou akreditací mají koncert zdarma. Pro ostatní pak bude vstupné 100 korun.

_____________________

Kulturní centrum Provoz podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.