No Clash Fest I.: VOLE | BAHRATAL | Atomçk | Nic Śmiesznego | Impulsealer

PáTEK 22.9.2023

ZAČÁTEK 18:00

Vole

Nemilosrdná chaos punk úderka z Prahy. Surový a energický set přesahující možnosti punku jako takového. Kousavé texty a piruety jsou součástí balíčku.

 


Bahratal

Pražská black metal punk parta plující ve vodách českého, klasického black metalu a divokého 90's hc/punku. Členové kapel jako VOLE, SNĚŤ, V0NT, REMEK a dříve i legendární LAKMÉ. Čekej plnohodnotnou středověkou show přímo ze záhrobí.

 


Atomçk (UK)

Kvartet z jihozápadu Spojeného království. Už více než deset let rozvíjejí své kořeny hluku v jedinečně excentrickou a nekonvenční značku grindcore. Pronikavé vokály, přesné bicí, těžkotonážní zvuk a matematika, která hraničí s chaosem.


Nic Śmiesznego (PL)

Polský hc/punk z Debice s jasným názorem a silně politickými texty. Hudebně můžeš čekat promyšlený 90's hc s jasným vlivem ranných polských punkových legend jako POST REGIMENT nebo třeba KLINIKA.


Impulsealer

Totální duo mlátička ve stylu švédkých grindů ze Soběslavi a Havířova. Členové kapel jako BOWELFUCK, HIBAKUSHA nebo MARNE. Nedoporučujeme si držet odstup, Markovo bubenické, kulometné hnízdo tě z dálky kompletně rozemele.

  

 

_____________________

Kulturní centrum Provoz podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.