hidden by the grapes (AT) | Všetuly Sfinx ZRUŠENO!!!

PáTEK 17.11.2023

ZAČÁTEK 20:00

Zrušeno z důvodů nemoci!!!

hidden by the grapes (AT)

Kapela zkušených harcovníků z rakouského Štýrského Hradce míchá ve svém pomyslném repertoárním kotlíků hned několik vlivů. Převážně v něm bublá indie-noise nostalgicky připomínající první dekádu nového milenia. V receptuře jakoby mimochodem zazněla jména jako Interpol, The Fall of Troy a třeba i Klaxons. Hrozny ukrývají ve své něžné experimentálnosti ale mnohem více a od jazzu utečou klidně i do post-cokoli žánru. Kytarové vyhrávky jsou podmanivé, zpěv okouzlující a vše šlape jak má. V jejich hudbě si zkrátka najde zálibu každý.

   

 

Všetuly Sfinx 

Bezprecedentní surreální jízda do stanice psychedelie. Tohle čerstvé kroměřížské duo má rádo psych-rock, krautrock i ambient. Výsledkem je komplexní bouřlivá muzika přetékající pomyslnými hrozbami i slastmi. Jednou v matematicky přesném rytmu, jindy ve free jazz improvizaci. Pokud by byli Všetuly Sfinx tokamakem, už dávno by fúze fungovala, a to beze ztrát.

  

_____________________

Kulturní centrum Provoz podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.