fvck_kvlt | B.O.P.

SOBOTA 21.10.2023

ZAČÁTEK 20:00

Fvck_kvlt

Fvck_kvlt je jeden z nejvýraznějších interpretů slovenského alternativního rapu posledních let. Ve svých textech reflektuje úzkostné drogové stavy, špínu, ale i sentiment a záblesky dočasné naděje. Lyrika je místy doslova drásavá a ničeho se nebojí. je to společenská kritika Slovenska, narážky na zaostalost masy, nadávání na homofobii nebo agresivní lamentace nad bezpečnostními složkami. Zároveň se v díle vznáší i mezigenerační rozkol. Celý tyjátr pak pohání rozmanitá kombinace hudebních vlivů. Ve skladbách je možné slyšet něco z oldschoolového hip hopu, cloudu ale i trapu, punku, metalu a techna.

   

 

B.O.P

Elektronický interpret z místního kolektivu Úl. V jeho tvorbě se pojí prvky hip-hopu, trapu, trip-hopu, dubu ale tím výčet rozhodně nekončí. Hypnotické hudební vlny B.O.P jedou na uklidněné vlně nízkých frekvenci a lehkých harmonii. Místy se však poslechem ponoříte opravdu hluboko, sugestivita pak teče proudem a beat si vás zkrátka vezme.

  

_____________________

Kulturní centrum Provoz podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.