24. - 26. 6. 2016 CINEPORT

 

PyCode Carrots Ostrava #1

 

Dámy (a pánové!) PyCode Carrots poprvé v Ostravě! Dejte si ten nejlepší dárek ještě před prázdninama a přijďte na PyCode Carrots workshop. Bezplatný workshop v jazyce Python pro nerdy, geeky a úplně normalní lidi. Budete se učit, budete kódovat a bude se vám to líbit!

2,5 dne, 10 mentorů a 30 účastníků - s těmito přísadami uděláme silnou směsici. Od pátku do neděle večer se každý z přítomných naučí základy Pythonu a bude schopen vytvořit a spustit jednoduchou aplikaci.

KOMU JE KURZ URČEN: Workshop PyCode Carrots je pro každého - začíname od nuly. Učit se bude ve skupinách po třech. Každé skupině se bude věnovat jeden kouč.

REGISTRACE: Pro účast je potřeba vyplnit registrační formulář. Na pořadí doručených žádostí nezáleží. Důležité je, jakou máte motivaci. Žádosti mohou být posílány až do 3. června (včetně). Výsledky budou vyhlášeny 8. června.

REGISTRUJTE SE ZDE: https://goo.gl/FSY1Ao


Máte-li jakékoliv dotazy, chcete se připojit jako koučové nebo byste chtěli podpořit tento workshop, kontaktujte nás na e-mailu: ggcostrava@gmail.com

 

fb/event

 

 Zpět na předchozí stránku