Provoz u řeky
Kostelní 24, Moravská Ostrava

Jsme alternativní kulturní prostor s klubem v centru Ostravy na dohled řeky Ostravice a Sýkorova mostu. Pořádáme vlastní kulturní akce a poskytuje zázemí pro aktivity neziskových i jiných organizací nebo jednotlivců.

Organizujeme literární festival Inverze, audiovizuální festival Luft a filmový festival Vlny. Jsme domovskou půdou literární platformy Harakiri Czurakami, provozujeme hudební klub Brno, realizujeme autorská čtení a filmová promítání. Vydáváme knihy a tvoříme vlastní videoobsah.

Hledáte místo pro váš workshop, promítání nebo kurz? Dejte nám vědět, rádi se s vámi domluvíme na prohlídku prostor. Pište na katerina@provoz.net nebo na náš facebook.

Baví tě alternativní kultura? Chceš se stát součástí živého kolektivu nadšených lidí a podílet se na místním kulturním dění? Nebo bys chtěl uspořádat svou vlastní akci, pro kterou nemůžeš najít vhodný prostor? Neboj se nám ozvat.

Kdo jsme

Jan Dvořák

předseda

Vasilios Chaleplis

Bílý Vigvam / Harakiri

Marta Pilařová

zakladatelka

Adam Tomáš

Klub Brno / Harakiri

Jana Macečková

fotografie

Kateřina Chromečková

produkce / pronájmy

Linda Wojnarová

produkce / Klub Brno

Provozáci

Vojtěch Němčík, David Mírek, Marek Slonina, David Pacult, Ondřej Turoň, Barbora Kurtinová, Ondřej Diok, Tereza Petrová, Marie Pilařová, Vítězslav Oleják, Barbora Poláchová, Vojtěch Pokluda, Michal Štětiar a Míša Štětiar

Co děláme

Literární festival Inverze

Literární platforma Harakiri

Filmový festival Vlny

Kino Cineport

Další projekty: Galerijní prostory Díra v Provozu a Maryčka, multioborový festival Deep Camp, nakladatelství Bílý Vigvam, festival Luft

Aktuální zásahy do veřejného prostoru: Pasáž velkoměsta, Kašna Duch Hlubiny

Připravujeme: Velvet Sessions, literární pořad H!

Aktivity spolku Provoz Hlubina podporuje:

Kontakt

Adresa

Provoz z.s.
Kostelní 24
702 00 Ostrava

IČO 22847219
Číslo účtu 6722008001/5500