x První oznámení prezentující jsou Filip Krejča a Martin Krupa z Ostravy,Jiří Žák a Michal Kadlec z Olomouce a Jonáš Verner a Lukáš Csicsely z Prahy! x

 

x Druhá runda mladých autorů je tady! Z Prahy dojede (už podruhé)Vojtěch Beránek a Vojtěch Bohuslav, olomouckou skupinu rozšíří dvě dámy a to Ištvánka Štěpánková a Dobrota Velejemná. No a za Ostravu nám přibyla Inga Chuprova a také David Janečka. x

 

INFO O AKCI

Parafrází slavné Arnoldovic hlášky "literární Harakiri is back"! O co jde?Harakiri Czurakami je kulturní akce, na které se sejdou desítky lidí z celého Česka, aby ve velkém kině prezentovali svou autorskou tvorbu.

 

Zatím sem píšeme hezky stručně v bodech, časem se samozřejmě dočkáte pořádného programu i povinných keců okolo...

 

- První Harakiri bylo fajn, ale vždycky je co zlepšovat, takže jsme zamakali a po hlubokém sociologickém výzkumu nad lahví Absinthu vymysleli pořádný ranec vylepšení. Mimo jiné zažijete unikátní živý koncert naší Harakiri kapely a to během němého japonského film. Jo, bude to přesně ve stylu FORMY nebo UFAJR, akorát na asijských steroidech.

 

- Harakiri bude opět zadarmo. Za rozumné ceny ale pro vás chystáme stylové odznáčky, samolepky nebo trika.

 

- Na této akci taky odprezentujeme to, jak to vidíme s Harakiri dál. Nechceme, aby zůstalo jen u událostí... Co takhle vydat pořádný knižní sborník z prací, které se na našich akcích četli?

 

PROGRAM

- Dojedou kamarádi scenáristi (a scenáristky) z Bratislavy i Prahy. Už podruhé nás čeká delegace z Brna, premiéru pak zažijou Olomoučáci.

 

- Ostraváci, chcete číst? Pošlete nám zprávu přes stránku Harakiri Czurakami a domluvíme se.

 

harakiriczurakami@gmail.com

facebook.com/harakiriczurak

instagram.com/harakiri.czurakami

harakiriczurakami.blogspot.cz

 

Harakiri Czurakami jsou Jan Dvořák, Vasilios Chaleplis, Adam Klacík Tomáš a Marek Slon Slonina

 

Grafika: Martin Kozák

Fotky: Jana Macečková

Díky Kino Cineport a Provoz Hlubina za super zázemí.

 Zpět na předchozí stránku