RESTART the ART

 

RESTART the ARTRestart the Art konečně v Ostravě. Ve spolupráci s Provozem Hlubina se u nás poprvé uskuteční multižánrový festival na podporu mladého umění. 

Z vystupujících: 

--> KAPELY

VEES
Parta z Českých Budějovic, kterou ostravské publikem dobře zná i z posledního ročníku Colours of Ostrava. Energický nářez, kterému podlehne každý fanoušek kvalitního rock´n´rollu. 

T h e b r a i n w a v e s
Alternativní zástupci post-punk revival vlny z Tábora.

INFLUX 
Premiéra ostravského electro-punkového dua, které vás nenechá v klidu, ve stylu Archive nebo dEUS. 

SYLVOS
Nový projekt Martina Dytka ze skupiny Sothein. 


--> SHOW <--

ŠPATNÉ BÁSNĚ 
Poezie tak trochu jinak, permanentní záchvat smíchu zaručen. 


ZAJÍC V PYTLI
Nejslavnější ostravský kabaret na světě. Další poctivá nálož pokleslého humoru. 


DO PRČIC FAKT DOBREJ FOTOKOUTEK S KURVA KOSTÝMAMA Z NÁRODNÍHO DIVADLA A ZE SKLADU ROBERTA ROSENBERGA (jako vážně)


POLAROID GUY 


INTERAKTIVNÍ DEKORACE A PERVERZNÍ FIGURÍNA LAURA

- další vystupující a informace můžete najít na FB profilu 


INFLUX - foto Roman PettINFLUX - foto Roman Pettfoto Roman Pettfoto Roman Pettfoto Roman Pettfoto Roman Pettfoto Roman Pettfoto Roman Pettfoto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Roman Pettfoto Roman PettSYLVOS - foto Roman PettSYLVOS - foto Roman PettŠPATNÉ BÁSNĚ - foto Roman PettVEES - foto Roman PettVEES - foto Roman PettVEES - foto Roman PettVEES - foto Roman PettVEES - foto Roman PettVEES - foto Roman PettZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří KohoutekZAJÍC V PYTLI - foto Jiří Kohoutek
 Zpět na předchozí stránku