18. 6. 2016 v 18:00

 

Hardcore BBQ #1

 

Blíží se nám léto, tak proč si nedát akci venku, s grillem, nějaky jam na prknech a bruslích s live kapelama. Pokud se akce povede, můžeme si v létě ještě párkrát zopakovat. Bude v parádním prostoru Provoz Hlubina před kavárnou Maryčka. Místo pro koncert je otevřené, takže budeme vybírat pouze dobrovolné příspěvky na kapely. O grill se nám postará restaurace Ojero, ale bude i místo na jídlo o si sami doneste na grill.

Vystoupí:

DNO (emo/metal/hardcore, Orlová)
-nová kapela lidí z The Sin Of Lilith, Anne M. Christiansen nebo Rosa Parks, zatím bez nahrávky.. ale pokud znáte ostatní kapely ve kterých hrajou víte, že budete nadšení.

Mental Tension (hardcore/powerviolence, Žilina/Trenčín)
-další nová kapela, tentokrát ze Slovenska, taky allstar.. lidi z téhle kapely, jste mohli vidět v Downstream, Fyasco nebo Boiling Point.
https://mentaltension.bandcamp.com/releases

Rutka Laskier (Post-hardcore, punk, emo, noise, post-rock , Morava, Brno, Znojmo atd.)
https://www.facebook.com/rutkalaskierband
http://rutkalaskier.bandcamp.com/

Too Far From Home ( Emo/Hardcore, Praha)
https://www.youtube.com/watch?v=YLMNbZaG3zE
https://www.facebook.com/toofarfromhomeband

 

fb/event

 


©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš©Roman Petřiš
 Zpět na předchozí stránku