Alternativní párty v čele s Floexem ovládne prostory hornických koupelen

 

Ostravu čeká zcela nové propojení taneční párty a alternativního umění!

Industriální prostory Provozu Hlubina naplní v pátek 26. září neopakovatelnou atmosférou akce s tajemným názvem ELEKTRO.

 

 

Hlavní hvězdou celého programu bude bezpochyby skladatel, multimediální umělec a producent Floex. Tento uznávaný několikanásobný držitel cen Anděl, Apollo i Vinyla vystoupí se svým DJským setem, ve kterém se snoubí akustická hudba s elektronickou.

Následně rozjede svou živou show pražské DJské a producentské duo TENTEN. Studenti Teodorik Mensl a Marek Rafael Dusil společně vystupují již od roku 2010 a za tu dobu si již stihli zahrát na prestižních akcích v klubech Roxy nebo Lucerna a také na prestižní přehlídce české elektronické hudby, Elekce. Na své ostravské premiéře nehodlají odejít zpoza DJského pultu a deephousových beatů dříve než v pozdních nočních hodinách.

Hudební program doprovodí také vizuální složka – kromě toho, že pro tuto událost budou vytvořeny dekorace na míru, bude hlavní stěně interiéru vévodit širokoúhlá videomappingová projekce.

 

 

 

Tato událost by měla podpořit mimo jiné také povědomí o samotném místě konání. Akci totiž budou hostit hornické koupelny dolu Hlubina, které jsou situovány v areálu Dolní oblasti Vítkovice, dějišti významných festivalů jako Colours of Ostrava či Beats for love. O tyto unikátní živé prostory, ze kterých důlní prach nepůjde nikdy vytřít, pečuje komunita Provoz Hlubina, která se snaží vytvořit kreativní čtvrt, v níž by našlo místo pro svou realizaci a střetávání nejen současné umění.

 

Předprodej vstupenek probíhá od 11. září v kavárně Stará Aréna na Masarykově náměstí, v Čajovně na Rynku a na dalších místech zveřejněných na facebookové události (facebook/event) i facebookové stránce (facebook/ELEKTROostrava) projektu. Cena vstupenky v předprodeji je 70Kč, na místě pak 90Kč.


Jirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyJirka Staněk PhotographyLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLabLiveLab
 Zpět na předchozí stránku