Den dětí – Beats4Kids IX.

 

Přátelé, první z letošní série Beats4kids odstartujeme v rytmu nejen beatu, ale i barev pro děti, a to na netradičním místě budoucí kreativní čtvrti Provoz Hlubina, kde v pátek 30. května 2014 v rámci "Dne Dětí"  v 15hod. zahájíme v řadě již deváté pokračování Beats4kids. První část odpoledního programu je věnovaná jak jinak než dětem, a to hlavně těm, které naše tradiční večírky prospí doma v pelíšku. Druhá část odstartuje ve 20hod. a je určena pro, už krapánek "větší děti"....

 A protože v každém z nás je skryt umělec, jen jsme to přestali zkoušet, tak to napravíme u kašny Dolu Hlubina, kde je pro nejmenší, za zvuku vinylových pohádek z časů dávno minulých, připravené zábavné odpoledne: soutěže, kreativní kout (malování, výroba loutek a hraček), žonglování. Takže všechny Beats mámy a Beats tátové popadněte své ratolesti a přijďte si zjistit, co ve vás dříme a užít krásný konec dne společně s dětmi.

Těšit se můžete na tvorbu graffity live / živě na plátna v podání umělců skrývajícími se pod pseudonymy Bulldozero, Sprayart 34, BiernART, Konf (konf.cz) a Lacmo. Máte možnost být u toho, což se vám v reálném světe podaří stejně zřídka asi jako spatřit světlušku ve městě, jak se zhmotní pomocí barev a zručnosti myšlenka umělce v dílo, které, pevně věříme, formou dražby proměníme ve finanční prostředky určené pro VEŘEJNOU SBÍRKU, KTERÁ BYLA OVĚŘENA KRAJSKÝM ÚŘADEM MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE ZA ÚČELEM: FINANČNÍ PODPORA DĚTSKÝCH ÚSTAVŮ a FINANČNÍ PODPORA postiženého dítěte v hmotné nouzi.

Večer již jen pro "dospělé děti" od 20hod. v Nových koupelen na Dole Hlubina, tradičně v rytmu beatu roztočíme elektronický večírek Beats4kids s dj’s:

Mr.Mo zakladatel (Cockroach sound systemu),
Andreas Schwintz (Groove Infection, Liquid Prophecy) http://www.mixcloud.com/Andreas_Schwintz/ http://www.idj.cz/andreasschwintz/,
talentovaný Thomclown což můžete posoudit na soundcloud.com/thomclown,
a životabudič Schooler (Break Art)
... a bude to ještě napínavěší, takže kdo ví, kdo ještě rozšíří lineup.

Tak jako blesk provází hrom, tak na párty zvuk doprovází obraz v projekci, za kterou stojí Vj Dip, takže bacha na to, co je a co není realita.

Vstupné, 80 Kč, budeme vybírat od 20hod. Pokud nebudete mít možnost navštívit nás na Dole Hlubina, můžete děti podpořit vhozením drobáku do kasiček, které jsou umístěny v těchto spřátelených klubech: Klub Klid, Barcode Ostrava, U peciválů, Sádrový ježek, Cafe de la Ostrava, Hudební bazar, Čajovna na Větrném kopci.

Vstupné + obsah kasiček + finance z dražby graffity děl SPOLEČNĚ VĚNUJEME Dětskému domovu a školní jídelně v Budišově nad Budišovkou.

 

Více informací k akci se dozvíte na oficiálních stránkách Beats4Kids.cz


Foto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman PettFoto Roman Pett
 Zpět na předchozí stránku