5. 10. 2016 Staré koupelny BRICK HOUSE 20:00

 

My Own Private Picture

Multimediální představení o médiích a obrazech naší touhy.

 

 

„Možná se tak narodila, možná…
když ji milujete, není co řešit.
Jak se vám líbí?
Nevaž se, odvaž se!
Co vás vzrušuje?
Chcete důkaz místo slibů?
I’m loving it.“


„My Own Private Picture“ je multimediální představení o našich touhách a jejich mediálních (před)obrazech. Kolektiv T.I.T.S. zkoumá zobrazování „sexuality“ v pornografii, ale i v médiích obecně, a také to, jak všudypřítomné virtuální reprezentace dokážou nenápadně vstupovat do intimních zón našeho života, formovat naše představy a generovat tak naše nejintimnější přání. Představení klade důraz na emancipovanou ženskou sexualitu, míchá zkušenost s naprostou fikcí a zároveň kombinuje dokumentární prvky s atmosferickou imaginací. Formálně se představení inspirovalo populárními televizními formáty. „My Own Private Picture“ se pokouší být jak zábavnou, tak i náročnou diváckou výzvou a otevřít diskuzi nad jedním z fenoménů, který prostupuje naši současnou společnost.

UMĚLECKÝ TÝM – T.I.T.S.
Koncept&text: Nela H. Kornetová, Dagmar Radová
Performeři/performerky: Nela H. Kornetová, Björn Hansson, Jan Hajdelak Husták
Scénografie a světla: Ann Sofie Godø, Nela H.
Kornetová Kostýmy: Kristin Jonsson
Dramaturgická spolupráce: Dagmar Radová
Hudba: Björn Hansson
Video: Jan Hajdelak Husták

T.I.T.S.(CZ/NOR/SWE) je neformální kolektiv, který vytváří atmosférické performance na pomezí audio-vizuálních forem s tělem v jejich středobodu. Jeho aktéři se setkali na Norwegian Theatre Academy. Soustřeďují se na práci se světelnými, zvukovými a prostorovými podmínkami, performační kvalitu lidského hlasu a pohybu a pokoušejí se tyto prvky organicky propojovat. T.I.T.S. se snaží pracovat s instinkty a emocemi, které se pokud možno můžou diváka přímo dotýkat.

VSTUPNÉ: 150 CZK
65 min

POŘÁDAJÍ: Provoz a T.I.T.S

fb/event

myownprivatepicture.wordpress.com


DĚKUJEME: Kulturrådet– Arts Council Norway / STIKK - Norwegian Ministry of Foreign Affairs / FFUK - Fond for utøvende kunstnere / Nadace Život Umělce / Scenekunst Østfold / Provoz Hlubina / Alfred ve Dvoře

 

 Zpět na předchozí stránku