Impéčko: The Film

Divadlo

Vstupenky za 120,- budou v předprodeji v kině Cineport a na baru Staré arény od 9. ledna. Pokud nestíháte, můžete si je rezervovat na impecko@impecko.cz a do 24 hod vyzvednout podle domluvy.

 


 

Ostravská improvizační kultovka vystoupí v Cineportu! A s čím jiným než s představením The Film, při kterém před očima diváků vznikne remake filmu. Co se „natočí“, bude na vás. Nemůžeme se dočkat, jak bude Impéčko před profi plátnem vypadat. Kamera? Jede! Akce!

 

No tak to je síla! Impéčko zahraje svůj The Film v Cineportu. Ve Staré aréně se sice hraje skvěle, ale filmy patří do pravého kina. A když přišla nabídka využít nový kinosál Cineportu s profesionální promítačkou, hned jsme začali vymýšlet, jak to pořádně vzít do hry!

 

S velkým plátnem a profi projekcí to bude pravé 3D. Nezapomenutelné herecké výkony snad budou stejně plastické, jako promítané kulisy. Budou? Tak to se přijďte přesvědčit na vlastní oči. Ale to by v tom byl čert, aby vás skupina ImPéčko nepobavila.

 

Vyrukujeme na vás s dalším filmovým trhákem. Po asi patnácti "rymejcích" (např. Terminátora, Sám doma, King Kong a dalších) zkusíme před vámi natočit to pravé Béčko! Který titul to však bude tentokrát, zůstane až do poslední chvíle utajeno. Nechte se překvapit.

 

Těšíme se na vaši účast. ImPéčko.

 Zpět na předchozí stránku