1. 10. 2016 17:00 - 02:00 Cineport, Music studios

 

Otevření kina Cineport a sdílené zkušebny!
 
 
 
Zveme všechny, kteří mají rádi film na Hlubinu, kde 1. října zahájíme program nového kina Cineport. Pro ty, co mají rádi i hudbu, zahajujeme provoz hudební Sdílené zkušebny! A to není všechno! Otevíráme i temnou komoru. Máme pro Vás připraven fotografický workshop, kde si budete moci vyzkoušet vyvolání filmu i fotografie. To je prostě nátřesk!

Program sobotního otevírání:
15:00 otevření Sdílené zkušebny. Přineste si nástroje a vyzkoušejte si rovnou vybavení, zahrajte si s dalšími muzikanty, domluvte si termíny zkoušek! Petr s Jardou se Vám budou věnovat a povykládají o budoucím fungování zkušebny.

16:00 fotografický workshop v Temné komoře, kde si budete moci vyzkoušet vyvolání filmu i fotografie!

17:00 filmový kvíz v kinosále Laurel. Ve hře budou vstupenky nebo zlatá karta do našeho filmového klubu a jiné filmové drobnosti!

18:00 začnou hrát kapely jak ze zkušeben Provozu Hlubina, tak kapely přespolní.
Souběžně začne 2. fotografický workshop v Temné komoře, kde si budete moci vyzkoušet vyvolání filmu i fotografie!

19:00 V sále Hardy budeme promítat nejnovější film od Tima Burtona - Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Vstupenka do kina jen 120,-

Kapely hrající ve Sdílené zkušebně:
Pokustone (blues)
Jakub Tichý (folk-punk)
Woe Betide The Boy (acoustic rock from Scotland) 
Oblivion (death metal)
Karl & John (Chill/deep/tech music)
Vlasi (Progressive House)

21:30 párty a originální dabing battle! DJ s tematickým filmovým playlistem, speciální filmové drinky, prostě večírek, jak má být!

Tak ahoj všichni 1. října na Hlubině. Filmu, analogové fotce a hudbě zdar!
 
fb/event
www.kinocineport.cz
www.facebook.com/sdilenazkusebnahlubina

Příběh? Na konci srpna se sešla skupinka ve složení Veronika Kusá, Jan Dvořák, David Mírek, Veronika Olšovská a provozáci z Hlubiny. Ti se všichni utvrdili probudit zvukově a obrazově špičkově vybavené kino. Říjen máme startovací, ať se seznámíme se sály (ano, máme dva), rytmem kina a vůbec vším kolem. Vyšli jsme nyní s programem, který průběžně rozšiříme, a zbytek doděláváme za chodu. Přijďte se s námi podělit o radost nad zahájením pravidelného programu kina Cineport. Máte zpětnou vazbu? Řekněte nám ji kdykoliv! Máme rádi film a chceme si tuto emoci udržet.
 
 Zpět na předchozí stránku