14. 4. 2016 v 14:00

 

KREATON V HLUBINĚ

 

Martin Hůla (aka Bonus), hudební producent, který stojí mj. za úspěchem romské skupiny CINCINATI, povede hudební dílnu, tentokrát v prostoru Provoz Hlubina v Ostravě, a to od 14:00 ve čtvrtek 14.4.2015. Dílna je volně přístupná účastníkům od 120 cm. Dospělí se smí také zúčastnit pod podmínkou, že nebudou vyrušovat! Přijďte si do Hlubiny vysamplovat vlastní track nebo zarapovat s Bonusem a Mary C.

 Bonus totiž nedorazí sám, nýbrž v doprovodu kolegyně Mary C, s níž pod hlavičkou projektu Kreaton vedou hudební workshopy pro děti. Marie s Martinem Vám předvedou svůj "hrací stůl", tedy sestavu elektronických nástrojů, které jsou propojeny s počítačem a přednastaveny tak, aby ladily, a účastníci si mohli za krátkou dobu vytvořit vlastní hudební "track".
Lektoři nejdříve vysvětlí, co který nástroj dělá a jakou má funkci v kompozici a potom se účastníci mohou střídat a společně nebo sólo nahrát svůj song.

 

Aktivita je vhodná i pro děti, které nikdy nechodily na žádné hudební kroužky - může poodkrýt jejich talent pro syntetickou muziku. Ostatně během workshopů Kreatonu už vznikla celá řada hitů (mrkněte na Já věděl od Cincinati nebo Uteč se mnou! – song vytvořený na workshopu v Orlové).
Určitě se dostane i na nejrůznější zábavné hudební aplikace, které si mohou děti stáhnout zdarma do iPadu nebo chytrého telefonu a rovnou na místě nainstalovat a učit se dělat beaty a celé skladby.

 

Workshop pořádají pražské centrum CIANT a Provoz Hlubina. Pokud máte zájem se zúčastnit, objednejte si místo na emailu: ondrej tečka cakl zavináč ciant.cz.

Podpořeno grantem EEA v rámci projektu Trans(e)mission.

fb/event

 

www.kreaton.org

www.romea.cz/cz/kalendar-akci/chcete-si-vytvorit-vlastni-track-rapper-bonus-porada-dilnu-v-ostravske-hlubine

xreaton.tumblr.com

ciant.cz/kreaton-kyber-kids-hudebni-dilna-pro-mladsi-a-nepokrocile

 Zpět na předchozí stránku