KALENDÁŘ Nazí jsme krásní a pravdiví

 

V kavárně Maryčka máme k prodeji kalendáře projektu "Nazí jsme krásní a pravdiví" s fotkami, které vznikly na Dole Hlubina.  Stavte se :)

 

CENA: 325,- (výtěžek poputuje do níže zmíněných útulků)

 

 

„OTEVŘI OČI A VEJDI DO SVĚTA SKUTEČNÉHO A VĚČNÉHO...
OTEVŘI OČI A UVIDÍŠ NÁS NAHÉ A PRAVDIVÉ...
OTEVŘI OČI A USLYŠÍŠ HLAS SVÉHO SRDCE...
OTEVŘI OČI A POCHOPÍŠ, KDO JSI...“ Andrea Dunová

Celý projekt zaštiťuje a garantuje Pomocná-křídla-ANKA a děkuji tímto Aneta Hammerová.

Tento projekt představuje pejsky a kočičky z útulků, depozitů, záchranných azylů a spolků v Moravskoslezském kraji, propaguje Ostravsko a Ostravu jako takovou. Do projektu se zapojilo více než 100 "modelek a modelů", jedná se o dobrovolníky z řad zachránců a lidí, kteří se věnují problematice útulkových zvířat apod. Hlavním tématem je "holá kůže".

Jedná se o především mediální kampaň spojenou s výstavou velkoformátových fotografií - 11. prosince 2015 (uměleckých aktů žen, můžu a párů s útulkovými zvířaty). Fotografie budou propagovat dané zvíře, hledat mu nový domov, představí instituci, ve které je zvíře umístěno..

Do projektu se zapojili: Psí útulek Dětmarovice, Psí útulek Bohumín, Psí útulek Havířov Max, Neposedné tlapky z.s., Mazlíci v nouzi z.s, Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat, Domov pro týrané psy u paní Synkové v Heřmanicích. Spolupracuji také s Důl Hlubina, v jehož prostorech také fotíme a propagujeme Ostravu a její dominanty.


 Zpět na předchozí stránku