17. 10. 2015 ve 13:00

 

FIREWALKING - roztav svůj strach   

facebook/event pořádá Kavárna Maryčka vstupenky na www.firewalker.cz

 

 

Ve škole nás učili, že pokud lidská buňka přijde do kontaktu s předmětem, který má 200° Celsia, tak nenávratně hyne… Jak je možné, že jsme schopni chodit po žhavém uhlí, které má 500° Celsia, a to i opakovaně v délce ohniště 4 až 12 metrů bez jakékoliv újmy? Je možné zlomit šíp o lidské hrdlo, chodit po rozbitých střepech, přerážet holou rukou desky či ohýbat železné ingoty? Ano, jde to! Vítejte v metodě F.I.R.E. (Firewalking Institute of Research and Education) FIREWALKER.

Výše uvedené disciplíny neslouží k ohromení či pobavení publika, jsou to transformační metody, kdy přesahujeme hranice toho, co považujeme za možné. Pokud dokážeme přejít přes oheň, dokážeme čelit i dalším výzvám v běžném životě a zkušenost vítězství aplikovat dennodenně. Naše vnitřní hranice se posunou dále, náš potenciál se navýší…

Klíčem k přechodu přes oheň je stav mysli - plná integrace ducha a těla, okamžik úplné koncentrace a důvěry v proces. Na firewalkingu je důležitý proces, na jehož konci stojíme před kobercem žhavého uhlí. Samotný proces, je důležitější než závěr. V průběhu tohoto procesu hledáme svůj vnitřní hlas, svého rádce, který nám pomáhá rozhodovat se v extrémních situacích. Zažíváme zkušenost, že to co se jeví jako nepřekonatelné, lze překonat 100% soustředěností, vědomým rozhodnutím a naprogramováním mozku na úspěch. Začíná proces vnitřní integrace, důležité pro přípravu na přechod přes žhavé uhlí. Ve výsledku není důležité, zda žhavé uhlí přejdeme či nikoliv, finální rozhodnutí uděláme na základě svého vnitřního hlasu. A toto rozhodnutí bude vždy správné. Tuto integritu a schopnost posouvat hranice si každý odnáší jako dar ohně s sebou do každodenního života.

====================================================================

 

Programem provází lektor Josef Rezek.
Josef je motivační lektor, certifikovaný F.I.T. instruktor metody Firewalking. Jeho osobními učiteli jsou Tolly Burkan, zakladatel moderního hnutí firewalkingu, Rolf & Äsa Beckmann, pokračovatelé Tollyho, a Jiří Vokáč Čmolík, s nímž spolupracuje již 3 roky. Osobně provedl více než 500 osob přes žhavé uhlí a charakteristická je pro něj velmi osobní práce s jednotlivci i celými týmy.
Kombinuje energetickou psychologii, neurovědy a kvantovou mechaniku se zážitkem s firewalku ke skutečné transformaci.

 

 

 Zpět na předchozí stránku